Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-05-16 19:20:06

Mama_Oliwii

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 14
Punktów :   

to już tuż tuż:)

Witam,

Zostały nam 3 spotkania przygotowujące nasze dzieci do pierwszej Komunii Św, więc proszę o pełną mobilizację:)

Niedziela  22 maja po mszy

Poniedziałek 23 maja o godzinie 17:00

Piątek  27 maja  spotykamy się o 15:30 po spowiedzi PRÓBA GENERALNA (i tu nasza propozycja kto nie może doprowadzić dziecka na ww godzinę ja z mamą Róży i Kamili możemy zabrać je ze szkoły o  15:15, tylko potrzebujemy upoważnienie i listę dzieci, które mamy przygarnąć:)  - proszę o kontakt telefoniczny jeżeli ktoś jest zainteresowany 502280260

Kolejna kwestia to zdjęcia, które będą wykonywane po Komunii na zewnątrz Kościoła, zaproponowane zostały 3 ujęcia z Rodzicami Dziadkami i Chrzestnymi (myślę, że w godzinie się zmieścimy) proszę aby te osoby były w gotowości:) jeżeli się zorganizujemy to szybciej przez te zdjęcia przebrniemy. Nie mamy mszy popołudniowej więc myślę, że nie będzie to dla nas dużo obciążenie czasowe. Jeżeli ktoś chce od razu po Mszy jechać do domu to pan fotograf będzie na białym tygodniu przy odbieraniu przez nasze dzieci obrazków i wtedy będzie mógł nadrobić zaległości foto:)

I TU MAŁA PROŚBA ŻEBY TROSZKĘ Z DZICIAKAMI POPIEWAĆ „NASZE” PIEŚNI, KTO BYŁ NA PRÓBIE WIE DLACZEGO:)

Mała zmiana w repertuarze:)
1 Kiedyś o Jezu
2 Pan Jezus już się zbliża
3 Niech będzie chwała
4 Wszystko Tobie ioddać pragnę
5 Oto jest dzień, który dał nam Pan
6 Barka

Pozdrawiam
Sylwia mama Oliwii

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.charmed.pun.pl www.pirackawioska.pun.pl www.rumunskamuza.pun.pl www.tyskie.pun.pl www.sofd63.pun.pl