Nazwa forum

Opis forum


#16 2011-03-09 19:31:13

 radekkrecz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: zaśwaidczenie z Kościoła

Witam

Jestem mamą Pawła Kręczewskiego, oddaję również głos za mamę Maćka Kukuły. Głosujemy za propozycją pierwszą.

Pozdrawiamy
Ala i Iza.

Ostatnio edytowany przez radekkrecz (2011-03-09 19:31:54)

Offline

 

#17 2011-03-09 20:07:31

rodzice_Róży

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: zaśwaidczenie z Kościoła

Marek i Urszula Skrzypeccy, rodzice Róży, głosujemy za pierwszą propozycją zdjęć komunijnych. Pozdrawiamy

Offline

 

#18 2011-03-09 20:14:16

mama_Zuzi S.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: zaśwaidczenie z Kościoła

głosuję za pierwszą propozycja odnośnie zdjęc - same zdjęcia za 150 zl. Tylko trzeba by sie zastanowic nad tym, ze skoro będzie 35 dzieci i każde ma mieć robione tyle ujęc zaraz po komunii to będzie to trwało godzinami. Myśle, ze trzeba zapytać firmę jak oni chcą to rozwiazać
Pozdrawiam
Agata Sokolowska

PS. Zgłaszam Zuzię do czytania modlitwy wiernych.

Offline

 

#19 2011-03-09 20:26:12

anitabiernacka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: zaśwaidczenie z Kościoła

Witam,
mama Piotra Biernackiego  2B,
Ja głosuję za propozycją 3, czyli zdjęcia + film (www.atelje.pl), przede wszystkim dlatego, że wszystkie zdjęcia dostaniemy na płycie i będzie moża już we własnym zakresie powielić odpowiednią ilość zdjęć dla rodziny.
Pozdrawiam
Anita

Offline

 

#20 2011-03-09 20:43:19

Mama_Oliwii

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: zaśwaidczenie z Kościoła

we wszystkich opcjach zdjęcia zrobione przez fotografa zostaną dostarczone na płaycie, nie tylko w trzeciej

Offline

 

#21 2011-03-09 21:11:16

Mama_Oliwii

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: zaśwaidczenie z Kościoła

Witam Rodziców,

Oto kolejne podsumowanie naszego spotkania (następne odbędzie się 10 kwietnia w niedzielę po myszy o 10:30)
1.    Spis pieśni z modlitewnika
Kiedyś o Jezu str. 499
Bóg jest miłością str. 562
Cóż Ci Jezu damy str. 497
Króluj nam Chryste str. 467
Pan Jezus już się zbliża str. 484
Niech będzie chwała str. 480
Wszystko Tobie str. 598
2. Nasze dzieci będą brały czynny udział w trakcie trwania Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej, oto mniej więcej jej harmonogram
A)2 dzieci – prośba do rodziców o błogosławieństwo
B)2 rodziców – prośba o modlitwę za dzieci (ja jako 1 z Rodziców mogę zgłosić się na ochotnika:)
C)2 czytania ewangelii podczas mszy (chłopiec i dziewczynka)
D)Psalm 3-6 dzieci
E)9 dzieci do modlitwy wiernych (krótkie, po jednym wersie)
F)2 dzieci komentarz do darów
G)8 dzieci do niesienia darów
H)podziękowania od dzieci dla : Księdza, sióstr, rodziców, dziadków, nauczycieli
I)podziękowania Rodziców dla dzieci, księdza, sióstr

Proszę o przesłanie do mnie na maila (sjratajczak@wp.pl) lub wypowiedzenie się na forum gdzie Państwo widzie liby swoje dziecko (napisać  imię, nazwisko oraz oznaczenie literowa np. Ania Kowalska C), chcielibyśmy aby każde dziecko uczestniczyło we mszy, więc spróbujmy to sprawiedliwie podzielić
Proszę o zgłoszenie się  Rodzica/Rodziców do punktu I oraz jednego do punktu B

Rozmawiała z siostrą na temat daru dla Kościoła (miała podpytać Księdza) i chcieliby dwie komże, pokazywała mi katalog i łączny koszt byłby ok. 300 PLN + kwiaty do udekorowania Kościoła. Wypadałoby przygotować również jakieś upominki dla sióstr i tu proszę o Państwa propozycję co by to mogło być

Offline

 

#22 2011-03-11 22:28:33

rodzice Róży

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: zaśwaidczenie z Kościoła

Marek i Urszula Skrzypeccy, rodzice Róży, chcielibyśmy, aby Róża w trakcie mszy komunijnej czytała Ewangelię lub śpiewała psalmy.
Pozdrawiamy rodzice Róży Skrzypeckiej

Offline

 

#23 2011-03-12 13:15:09

mama-lukasza

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 3
Punktów :   

Re: zaśwaidczenie z Kościoła

Witam,
w kwestii zdjęć i filmowania zdajemy się na wybór większości.

Pozdrawiam
Małgorzata -mama Łukasza

Offline

 

#24 2011-03-12 16:16:07

mama maksa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: zaśwaidczenie z Kościoła

1 propozycja jest najciekawsza .Jednak ze względu na liczbę zdjęć jaka ma być wykonana nie wyobrażam sobie aby po uroczystości stać z gośćmi w kolejce aby zrobić zdjęcia, dlatego wybieram propozycję nr 3.

Agnieszka Szafraniec
mama Maksa

Offline

 

#25 2011-03-12 22:48:01

mama mai

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: zaśwaidczenie z Kościoła

Witam.
Wybieramy propozycję zdjęć nr 1.
Bardzo prosimy o wybór Mai do czytania Ewangelii lub Psalmu (C lub D).
Pozdrawiam.

Offline

 

#26 2011-03-13 19:35:39

mama Laury

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: zaśwaidczenie z Kościoła

Witam
Laura może D lub H a mój małżonek B lub I
pozdrawiam

Offline

 

#27 2011-03-14 21:25:01

mama_zuzi_z

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: zaśwaidczenie z Kościoła

Jesli nie jest jeszcze za późno to wybieram wersję zdjęć B-czyli ds-studio.
Co do uczestnictwa we Mszy to Zuzia bardzo chciałaby spiewać psalmy (cz. D)

Offline

 

#28 2011-03-15 20:50:20

Mama_Oliwii

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: zaśwaidczenie z Kościoła

w związku z tym, że musieliśmy podjąc decyzję co do fotografa podliczyłam oddane głosy i tak za opcją pierwszą było 9 osoób, drugą 2 osoby, trzecią 3 osoby, 2 dopsują się do większości.
Także większością głosów wybraliśmy www.fotografs.eu cena 150 PLN z albumem. Proszę Rodziców o przyniesienie na następne spotaknie 10 kwietnie zaliczki w wysokości 70 PLN oraz karteczki z imieniem i nazwiskiem dziecka (album jest ręcznie robiony i będzie miał wygrawerowane imię więc muszę mieć kompletną listę).
Przypominam równocześnie, że zdjęcia podczas mszy może robić tylko fotograf, poprowadzone zostaną taśmy, za które Rodzice nie będą mili wstępu

Offline

 

#29 2011-03-15 23:39:54

tom

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: zaśwaidczenie z Kościoła

AKCEPTUJEMY WYBÓR WIĘKSZOŚCI W SPRAWIE ZDJĘĆ.
NATOMIAST JULEK MOŻE WZIĄĆ CZYNNY UDZIAŁ WE MSZY CZYTAJĄC LUB TEŻ NIOSĄC DARY
MYŚLĘ ŻE TO JEST DO USTALENIA 10...
POZDRAWIAMY RODZICE JULKA 2C

Offline

 

#30 2011-04-11 19:12:29

Mama_Oliwii

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: zaśwaidczenie z Kościoła

Kolejne spotkanie za nami, zostały rozdane role dla dzieci i rodziców (zostały jeszcze podziękowania od dzieci oraz wręczanie kwiatów, więc jeżeli któreś jest niezadowolone, bo np. chciałoby mówić coś więcej można to zamienić:), również dzieci, których nie było otrzymają swoje teksty na kolejnym spotkaniu)
Co do zaliczki na fotografa to proszę o dostarczenie pieniędzy do mnie np. przy odbiorze dzieci z „zielonej szkoły” (jeżeli oczywiście jechało), bo w następnym tygodniu będę podpisać umowę, którą otrzymają oczywiście Państwo do wglądu.
Kolejne spotkanie - 27 kwietnia (środa) o godzinie 17:00, następne będą się odbywać począwszy od 9 maja w każdy poniedziałek o 17:00 oraz każdą niedzielę po mszy św
Kolejna kwestia to zbiórka pieniędzy na
a)    Kwiaty do ozdobienia Kościoła, ołtarzy i ławek (siostra podała kwotę 40 zł od dziecka)
b)    Daru dla Kościoła – KOMŻE cena ok. 300 zł
c)    Prezentu dla sióstr (podło kilka propozycji Krzyże ceramiczne, kosze ze słodyczami, coś osobistego,: zestawy z mydlarni, myślę że to jest również do omówienia)
d)    Kwiaty dla Księdza, sióstr, Pań wychowawczyń oraz katechetek ze szkoły
e)    Dary, które dzieci będą niosły podczas komunii (tj bukiecik kwiatów, świeca gruba, winogron, chleb)
f)    Obrazki-pamiątka Komunii Św, które będziemy odbierać w czasie białego tygodnia
Myślę, że kwota, która pozwoli nam pokryć powyższe koszty to 100 zł od osoby, jeżeli się mylę to proszę o Państwa uwagi
Proszę o zastanowienie się i ewentualne uwagi, pieniądze musimy zebrać na kolejnym spotkaniu, ponieważ trzeba zamówić komże i obrazki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inni.pun.pl www.sektasniacego.pun.pl www.methax.pun.pl www.galactikfootball27.pun.pl www.suktes.pun.pl